Aktuality‎ > ‎

Podporte nás 2% z daní

uverejnené 13. 2. 2017, 5:43 používateľom Duch Dojo   [ aktualizované 13. 2. 2017, 5:44 ]
Milí priatelia a naši priaznivci,

radi by sme vám všetkým, ktorí ste nás podporili svojimi 2% z daní minulý rok poďakovali. Použili sme ich na rozvoj našich aktivít, znovuotvorenie detských tréningov, zorganizovanie workshopov sebaobrany pre ženy a rozšírenie našich znalostí a skúseností, ktoré odovzdávame ďalej ľudom, ktorí to potrebujú.

Chceme vás poprosiť o vašu priazeň a darovanie 2% aj tento rok. Využite možnosť rozhodnúť o tom kam pôjdu vaše peniaze, či ich zhltne bezodný štátny rozpočet alebo nimi pomôžete konkrétnej veci a konkrétnym ľuďom. Tento rok sa snažíme rozšíriť naše priestory, máme v pláne zvýšiť počet pravidelných tréningov aby sa každému pohodlne cvičílo a ďalej vám pomáhať pri vašom cvičení a napredovaní.

Dva dokumenty, ktoré je potrebné aby ste vyplnili nájdete nižšie v prílohách. Vyzdieľajte prosím túto prosbu aj svojim známym a priateľom, vysvetlite im pár slovami na aký účel sa vaše aj ich peniaze použijú. Ak máte možnosť osloviť svojich nadriadených, majiteľov a konateľov firiem, urobte tak prosím pre dobrú vec. Aj oni môžu prispieť za celú firmu v prospech dobrej veci a darovať nám svoje 2% z daní.
Zároven vás všetkých radi privítame na našich akciách a seminároch.

Viac informácií o nás na FB


Informácie o našej registrácii

Aikido Dojo Košiceviac informácií


Ďakujeme v mene všetkých

Ing. Marek Polák
Štatutár 
Aikido Dojo Košice

Ċ
Duch Dojo,
13. 2. 2017, 5:43
ĉ
Duch Dojo,
13. 2. 2017, 5:43
Comments